Інтерфакс-Україна
08:15 24.01.2023

Кирило Тимошенко подав у відставку - заява

1 хв читати
Кирило Тимошенко подав у відставку - заява

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко написав заяву про звільнення з посади.

"Дякую Президенту України Володимиру Зеленському за довіру і можливість робити добрі справи кожного дня і кожної хвилини", - написав він у телеграм-каналі вранці у вівторок.

Також Тимошенко подякував керівникам обласних військових адміністрацій і міських мерів.

"Ми з вами змогли побудувати найпотужнішу команду в країні. Ви дійсно круті. Ви справжні воїни світла! Дякую мерам міст. За конструктив в суперечках", - зазначив він.

Як повідомлялося, у понеділок увечері президент України Володимир Зеленський анонсував "кадрові рішення".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Трампа на столі - формат стратегії щодо територій України, узгоджений сторонами під час перемовин у Лондоні, – Зеленський

ПАР хотіла б відіграти роль у підтримці мирного процесу в Україні та РФ

Зеленський і Рамафоса обговорили роль G20 у захисті України

У Полтаві внаслідок нічної атаки 8 постраждалих, пошкоджені 33 багатоквартирні та 85 приватних будинків

Росія розраховувала на великий скандал вчора – Зеленський

Президенти ПАР та США обговорили мирний процес по Україні і домовилися зустрітися найближчим часом

Президент ПАР: Закликаємо всі сторони, як Росію, так і Україну, забезпечити безумовне припинення вогню

Зеленський пов’язує нічний удар по Україні з тиском РФ на Америку

Президент ПАР: Південна Африка глибоко стурбована війною в Україні, єдиний шлях до миру - через дипломатію

Україна пропонує ПАР створити спільний хаб для виробництва і транспортування добрив – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА