Інтерфакс-Україна
22:40 24.01.2023

Саакашвілі заразився коронавірусом

1 хв читати

Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі заразився коронавірусом. Про це повідомив у вівторок увечері його адвокат Шалва Хачапурідзе.

"У Саакашвілі підтверджено ковід", - написав адвокат у соціальних мережах.

Хачапурідзе при цьому заявив, що до Саакашвілі до лікарняної палати, де він зараз знаходиться, відвідувачі, включаючи адвокатів, входять із дотриманням необхідних антикоронавірусних заходів.

"Як? Ми всі заходимо до нього замотані", - написав адвокат.

Адвокат також написав, що Саакашвілі у вівторок вкотре знепритомнів у лікарні.

Представники тбіліської клініки "Вівамед", де Саакашвілі проходить лікування, поки не прокоментували заяву адвоката про те, що у екс-президента виявлено коронавірус. Цю інформацію також поки що не прокоментували у спеціальній пенітенціарній службі Мін'юсту Грузії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що з ним намагаються зв’язатися представники влади Ірану

Комітет Конгресу США схвалив проєкт оборонного бюджету без пакету допомоги Україні на $300 млн – ЗМІ

У підпалі приміщення районного ТЦК у Харкові підозрюється раніше судимий місцевий житель

Удар Ізраїлю по Ірану: що відомо на даний момент

"Київміськбуд" очолила Світлана Самсонова

Іран призупинив усі внутрішні та міжнародні авіарейси

США перекидають військові ресурси на Близький Схід, включно з кораблями, після атаки Ізраїлю

У Франції внаслідок аварії автобуса, що перевозив українців, загинули 4 особи, щонайменше 30 людей отримали травми - МЗС

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді ухвалити зміни до закону щодо одноразової грошової допомоги утриманцям загиблого військовослужбовця

У Генштабі ЗСУ спростували інформацію про перетин окупантами адмінмежі між Донецькою та Дніпропетровською областями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА