Інтерфакс-Україна
08:33 25.01.2023

Проблематика, яка заважатиме державі, буде прибиратися

1 хв читати
Проблематика, яка заважатиме державі, буде прибиратися

Будь-яка внутрішня проблематика, що заважає державі, прибирається і прибиратиметься, сказав у відеозверненні у вівторок президент України Володимир Зеленський, коментуючи кадрові рішення, ухвалені у вівторок.

"Сьогодні суспільство побачило чергові кадрові рішення, які були ухвалені. Я підкреслю це слово – "чергові". Відповідні кроки будуть і надалі – кожен із них суспільство побачить і, я впевнений, підтримає. Будь-яка внутрішня проблематика, яка заважає державі, прибирається й буде прибиратися", - сказав він.

За його словами, "це справедливо, це потрібно для нашого захисту і це допомагає нашому зближенню з європейськими інституціями".

"Нам потрібна міцна держава, і Україна буде саме такою. І сьогодні своїм указом я запровадив ще одне рішення РНБО. Деталі – згодом", - повідомив він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр оборони Польщі анонсував відкриття нового навчального полігону для ЗСУ

Військові з частин на Дніпропетровщині надали фіктивні довідки про хвороби родичів задля звільнення зі служби

Взято під варту залізничника за передачу РФ розвідданих із Харківської та Сумської областей

Макрон, Мерц і Туск відвідають Молдову 27 серпня з нагоди Дня незалежності

Синоптики попереджають про сильні дощі та грози в Україні, на сході та південному-сході - град та шквали

Росія вийшла зі справи Арбітражного трибуналу (Гаага) про захоплення кораблів та моряків ВМС ЗСУ у 2018р

Комунальна галузь підключила понад 145 МВт когенераційних установок – Кулеба

Кабмін затвердив запуск програми адаптації для ветеранів, які втратили зір - Свириденко

Кабмін пропонує Раді ввести кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону - законопроєкт

Держава компенсуватиме 50% автоцивілки для ветеранів - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА