Інтерфакс-Україна
13:48 26.01.2023

Унаслідок російських обстрілів знищено високовольтне обладнання на одному з енергооб'єктів у Дніпровському регіоні – "Укренерго"

1 хв читати
Унаслідок російських обстрілів знищено високовольтне обладнання на одному з енергооб'єктів у Дніпровському регіоні – "Укренерго"

Унаслідок російського удару ракетами та дронами по енергетичній інфраструктурі України у четвер у Дніпровському регіоні на одному з енергооб'єктів знищено основне високовольтне обладнання, повідомила НЕК "Укренерго" у фейсбуці.

"Є влучання та пошкодження обладнання у південному, центральному, південно-західному регіонах. У Дніпровському регіоні на одному з енергооб’єктів основне високовольтне обладнання знищено", - поінформували у компанії.

Наразі є проблеми з енергопостачанням, спричинені обстрілами, на півдні країни, зокрема й на Одещині.

"По всій Україні під час атаки були запроваджені аварійні відключення. Зараз поступово повертаються планові графіки обмежень", - доповнили в НЕК.

Як зазначили в "Укренерго", в енергосистемі країни спостерігається значний дефіцит електроенергії і до всіх областей доведено ліміти споживання.

У четвер, 26 січня, вночі та вранці ворог завдав удару ракетами і дронами по енергетичній інфраструктурі України. Це вже 13 ракетний удар та 15 атака дронів по енергосистемі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

Судитимуть екссекретаря Київради, який сприяв ухиленню від військової служби

Подано перші 100 заяв від переселенців на придбання житла з компенсацією 70% за програмою "єОселя"

Обшуки проводилися у прокурора, який розслідує справу детективів НАБУ, це викликає сумніви щодо об'єктивності – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА