Інтерфакс-Україна
19:45 26.01.2023

Затриманому під час отримання хабара меру Рені призначено заставу розміром 1,3 млн грн – САП

2 хв читати
Затриманому під час отримання хабара меру Рені призначено заставу розміром 1,3 млн грн – САП

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду на засіданні в четвер, 26 січня, обрав запобіжний захід міському голові одного з міст Одеської області, якого спільно з депутатом тієї ж міськради викрили за вимагання й одержання неправомірної вигоди.

"За рішенням суду до зазначеного підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді застави розміром 1,342 млн грн. Крім того, на особу покладено такі процесуальні обов'язки: прибувати за кожною вимогою до детектива, прокурора та суду; не відлучатися з міста проживання без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти прокурору, детективу або суду про зміну свого місяця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з іншим підозрюваним у справі та свідками; здати на зберігання до відповідного органу паспорт (паспорти) для виїзду за кордон", - повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у телеграм-каналі.

За даними слідства, депутат міськради, який одночасно обіймає посаду голови постійної комісії, що займається, зокрема, земельними питаннями, діючи за попередньою змовою з міським головою, отримав частину неправомірної вигоди сумою $50 тис. від громадянина за забезпечення передання йому в оренду земельної ділянки комунальної власності площею близько 2,5 га.

Загальна сума неправомірної вигоди, про надання якої просили чиновники, становила $100 тис.

Як повідомлялося, мера та депутата міськради затримали 24 січня. У повідомленні САП не називалися імена затриманих. Як уточнило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в правоохоронних органах, ідеться про мера м. Рені Одеської області Ігоря Плехова.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конгресмен США закликав адміністрацію Трампа прояснити ситуацію щодо призупинення постачання зброї Україні

ЄС та Китай провели 13-й стратегічний діалог, обговорили війну в Україні, геополітику та торгівлю

Зеленський: розраховуємо на голос американського бізнесу в наших відносинах зі США

Ситуація щодо інциденту на трасі М-06 на Житомирщині перебуває під особистим контролем Зеленського

Єрмак зателефонував до Конгресу США та підтвердив запит на придбання ППО

У МЗС дорікнули Угорщині за карикатури на Зеленського

На трасі М-06 на Житомирщині відкрили рух по одній полосі в кожен бік – ОВА

Netflix показуватиме трансляції NASA з літа 2025 р.

У Страсбурзі відбудеться голосування щодо висловлення недовіри фон дер Ляєн – Euractiv

На Житомирщині на автодорозі М-06 Київ — Чоп організовано двосторонній рух, смугами в напрямку міста Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА