Інтерфакс-Україна
15:58 27.01.2023

У Києві з 30 січня відновиться навчання у школах після місяця зимових канікул

1 хв читати
У Києві з 30 січня відновиться навчання у школах після місяця зимових канікул

У понеділок, 30 січня, відновиться навчальний процес у школах Києва, повідомляє Київська міська державна адміністрація у телеграм-каналі.

"97% столичних шкіл, які мають укриття, відновлять навчання у змішаному форматі – як онлайн, так і офлайн. У класи мають прийти близько 117 тисяч школярів", - ідеться у повідомленні у телеграм-каналі.

Зазначається, що під час зимових канікул у навчальних закладах відбувалися додаткові роботи з упорядкування укриттів.

"Сьогодні там можуть отримати прихисток понад 189 тисяч осіб – на 42 тисячі більше, ніж на початку навчального року", - зазначають у КМДА.

Крім того, було проведено перевірки готовності шкіл до другого семестру. Особливу увагу було приділено школам, які постраждали внаслідок повітряних атак.

"Вони готові приймати учнів: опалення підключене, персонал проінструктовано на випадок нових небезпек. Крім того, провели роботи, які мають забезпечити якісне і безперебійне підключення до інтернету", - повідомляють у КМДА.

Зазначається також, що завдяки довгим зимовим канікулам столичним школам вдалося суттєво заощадити на опаленні та витратах на електроенергію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗС Польщі оголосив про початок операції НАТО "Східний вартовий"

Трамп заявив, що готовий ввести "серйозні санкції" проти РФ, якщо те саме зроблять країни НАТО

США запровадять санкції проти компаній із кількох країн, які постачали товари в РФ

У Euroclear вивчають більш "м’які" варіанти управління замороженими російськими активами

Держпремією ім.Довженка нагороджений творчий колектив за створення фільму "Медовий місяць"

Президент надав ДП "Національний центр Олександра Довженка" статус національного

Генштаб: У Куп’янську три трубопроводи з чотирьох вже пошкоджені, вихід з четвертого - під контролем Сил оборони

Шістьох кіномитців нагороджено орденом "За заслуги" III ступеня (посмертно)

Ворог гатить по Костянтинівці: щонайменше троє загиблих і шість поранених

В Україні буде по-осінньому тепло, короткочасні дощі - лише на крайньому заході

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА