Інтерфакс-Україна
07:34 28.01.2023

Сирія стикається з безпрецедентною нестачею їжі

1 хв читати
Сирія стикається з безпрецедентною нестачею їжі

Загроза голоду в Сирії досягла максимального рівня за 12 років конфлікту в цій країні, заявили у п'ятницю у Всесвітній продовольчій програмі (ВПП).

"Небезпека голоду зросла в Сирії до найвищого за 12 років показника - у той час, як 70% населення може незабаром втратити можливість приносити їжу в сім'ю", - наводить "Аль-Арабія" витримки із заяви ВПП.

За даними організації, у Сирії 2,9 млн жителів загрожує безпосередня загроза голоду, а ще 12 млн осіб не мають доступу до стабільних джерел продовольства. У ВВП зазначили, що Сирія посідає шосте місце у світі за кількістю людей, неблагополучних щодо продовольчої безпеки, причому за останні три роки ціни на їжу в країні зросли приблизно в 12 разів.

Також дуже швидко зріс рівень дитячого недоїдання.

За інформацією телеканалу, раніше цього тижня виконавчий директор ВПП Девід Біслі в ході візиту до Сирії заявив, що якщо міжнародна спільнота не допоможе цій країні, світ може зіткнутися з ще однією хвилею масової імміграції з неї.

За оцінками ООН, 90% населення Сирії живуть у бідності, оскільки економіка країни постраждала від збройного конфлікту, посух, холери, пандемії COVID-19 та наслідків фінансової кризи у сусідньому Лівані.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА