14:17 30.01.2023

Зеленський відвідав Миколаївщину, провів нараду щодо оперативної ситуації

1 хв читати
Зеленський відвідав Миколаївщину, провів нараду щодо оперативної ситуації

Президент України Володимир Зеленський відвідав у понеділок із робочим візитом Миколаївську область та провів нараду щодо оперативної ситуації в регіоні.

"Робоча поїздка до Миколаївщини. Регіон героїчно витримує всі удари терористів. Під час візиту провів нараду щодо поточної ситуації в області", - написав Зеленський у своєму телеграм-каналі.

Зокрема, за його словами, обговорювали оперативну ситуацію на півдні України, наслідки ракетних та дронових атак Росії.

Було також розглянуто стан енергетичної інфраструктури регіону, засоби її захисту та темпи відновлення.

Крім того, йшлося про відновлення навчальних закладів Миколаївської області, довгострокове відновлення економіки регіону та створення нових робочих місць.

На нараді були присутні керівник Офісу президента Андрій Єрмак, заступник керівника Офісу президента Олексій Кулеба, голова Миколаївської ОВА Віталій Кім та представники місцевих органів влади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про запобігання порушенням з боку представників ТЦК та ВЛК

Чернишов виступає за суттєву лібералізацію в підходах до реформи множинного громадянства

Туск проведе зустріч з Ердоганом в Анкарі, говоритимуть про переговори у Джидді

Погода найближчими днями очікується тепла, місцями дощі

Сибіга: Ми не хочемо "Мінська-3" чи "Ялти-2"

Глава МЗС Німеччини після переговорів у Джидді: Тепер справа за Росією - припинити свою агресивну війну

Глава МЗС Польщі: Поставки зброї зі США Україні через Ясьонку повернулися до колишнього рівня

Рух транспорту Південним мостом у Києві з лівого на правий берег відкрито - Кличко

Кількість постраждалих від удару по Кривому Рогу зросла до 14 осіб

Глави МЗС України та Польщі обговорили у Варшаві спільні кроки для забезпечення довгострокової безпеки України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА