Інтерфакс-Україна
07:59 02.02.2023

П'ять суден з українським продовольством прямують до Китаю, Єгипту, Туреччини, Іспанії та Португалії

1 хв читати
П'ять суден з українським продовольством прямують до Китаю, Єгипту, Туреччини, Іспанії та Португалії

Порти України в середу покинули п'ять суховантажів із кукурудзою, пшеницею та соєвими бобами, повідомляє Спільний координаційний центр (СКЦ).

"1 лютого п'ять суден покинули українські порти, вони перевозять загалом 216 719 тонн зерна та іншого продовольства у рамках чорноморської зернової ініціативи", - йдеться у повідомленні.

Судно Manna (51 405 тонн кукурудзи) прямує до Португалії, судно Donna Judi (33 тис. тонн пшениці) – до Іспанії. Суховантаж Barra вирушив до Туреччини з 41 тис. тонн пшениці.

Крім того, судно The Ruler доставить до Китаю 65 114 тонн кукурудзи. Судно Lolo Gate переправить 16,5 тис. тонн пшениці та 9,7 тис. тонн соєвих бобів до Єгипту.

В українські порти також прямують чотири суховантажні машини, які в середу пройшли морським гуманітарним коридором.

У СКЦ повідомили, що "було подано 87 заявок на участь в ініціативі".

"Станом на 1 лютого загальний тоннаж зерна та іншої агропродукції, експортованої з трьох українських портів, становить 19 288 350 тонн. Загалом було дозволено рух 1 390 суден: 696 на прибуття в українські порти та 694 - на вихід із них", - резюмували у СКЦ.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА