11:20 02.02.2023

Генпрокурор після спілкування з колегами із США: "Втоми від України" немає

1 хв читати
Генпрокурор після спілкування з колегами із США: "Втоми від України" немає

Україна разом із союзниками продовжує роботу над створенням Спеціального трибуналу щодо злочинів агресії та механізму компенсації постраждалим, повідомив генеральний прокурор України Андрій Костін.

На своїй сторінці у фейсбуці в четвер, коментуючи удар окупантів по житловому будинку в Краматорську Донецької області, генпрокурор написав: "Знову воєнний злочин. Знову підступний удар по житловому будинку. Знову загинули мирні люди… Здолати та забезпечити невідворотність покарання всім воєнним злочинцям".

Генпрокурор повідомив, що провів багато зустрічей із американськими партнерами. "Зокрема, говорили про те, що світ не покарав Путіна за окупацію Криму та Донбасу у 2014-му. У 2022-му він наважився на повномасштабне вторгнення, бо розраховував на безкарність. Ми більше не допустимо безкарності. Російське керівництво має понести індивідуальну відповідальність за розв’язання агресивної війни проти України", - написав Костін.

"Працюємо разом із нашими союзниками над створенням Спеціального міжнародного трибуналу щодо злочину агресії та механізмів забезпечення компенсації тим, хто постраждав від злочинів Росії", - додав він.

"Головне враження від спілкування з колегами зі США: так званої втоми від України немає. Є бажання пошуку нових шляхів протидії агресору. І на передовій, і на юридичному фронті", - підсумував Костін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА