Інтерфакс-Україна
07:41 04.02.2023

В.о.директора куп'янського стадіону, який під час окупації організовував пропагандистські заходи, постане перед судом

1 хв читати
В.о.директора куп'янського стадіону, який під час окупації організовував пропагандистські заходи, постане перед судом

Обвинувальний акт щодо підозрюваного у пособництві РФ (ч.1 ст.111-2 КК України) 65-річного в.о. директора стадіону "Спартак" у Куп'янську затверджено та направлено до Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області.

"У Куп'янську в.о. директора стадіону з квітня розпочав активну співпрацю з окупантами. Для цього він модерував проведення масових спортивних і культурних заходів пропагандистського штибу для нової "влади", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

Зокрема, за даними слідства, у липні минулого року підозрюваний організував турнір з футболу, присвячений Дню Військово-морського флоту РФ, на якому був присутній "глава" так званої "ВГА Харьковской области".

20 грудня правоохоронці затримали чоловіка у порядку ст.208 КПК України. Наразі він перебуває під вартою.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп оголосив про відправлення до Вашингтона Національної гвардії США

Застосовано запобіжний захід до колишнього державного секретаря Мін’юсту

ВАКС відмовився відсторонити Кириленка від посади голови АМКУ

Сибіга: Майбутнє України не може бути визначене без України

Зеленський: продовжимо спілкування з партнерами і на всіх рівнях - комунікацію з США

Немає жодної ознаки, що Росія готується до припинення війни, навпаки вони перемішують свої сили, щоб розпочати нові наступальні операції - Зеленський

Трамп заявив, що росіяни "були б в Києві за 4 години, якщо б наступали по шосе"

Поблизу Добропілля активно здійснюється просування військ РФ

Мерц перед зустріччю Трампа-Путіна збирає лідерів України, Франції, Великої Британії, Польщі, Італії, Фінляндії, ЄС

Каллас: Трансатлантична єдність, підтримка України та тиск на РФ – ось як ми завершимо цю війну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА