Інтерфакс-Україна
12:07 04.02.2023

У Чернівецькій області завершили реконструкцію прикордонного пункту пропуску "Дяківці"

1 хв читати

Реконструкція міжнародного пункту пропуску "Дяківці" на кордоні з Румунією завершена на 100%, повідомив голова Чернівецької обласної Військової адміністрації Руслан Запарнюк.

"Наразі в "Дяківцях" завершені будівельні роботи та монтаж необхідного обладнання, систем освітлення та зв'язку. Також відремонтовано понад 7 км під'їзної колії. Завершуються роботи з облаштування території. Відкриють КПП "Дяківці" після завершення інфраструктурних робіт румунською стороною", - написав Запарнюк у телеграм-каналі в суботу.

За його словами, запланована пропускна спроможність пункту пропуску на добу – до 300 одиниць транспортних засобів, серед яких 10 автобусів, 1550 громадян, зокрема 500 пішоходів. Загальна вартість робіт - 181,5 млн грн.

Голова обладміністрації також повідомив, що реконструкція пункту пропуску почалася в 2015 році в рамках проєкту "Розвиток інфраструктури кордону між Україною і Румунією в рамках програми "Україна-Румунія-Молдова (2007-2013)". Потім роботи призупинили і відновили вже в 2021 році.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Посольство США попереджає про загрозу значної повітряної атаки

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Єрмак обговорив з Рубіо припинення вогню та перспективи мирного врегулювання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА