Інтерфакс-Україна
08:47 06.02.2023

Сніг у Києві зранку прибирають 103 одиниці спецтехніки та понад 3,5 тис. комунальників

1 хв читати
Сніг у Києві зранку прибирають 103 одиниці спецтехніки та понад 3,5 тис. комунальників

Станом на ранок понеділка, 6 лютого, сніг у столиці прибирають 103 одиниці спецтехніки та понад 3,5 тис. комунальників, повідомили у Київській міській військовій адміністрації.

"Станом на 08:30, 6 лютого на вулиці Києва виведено 103 одиниці комунальної спецтехніки. Сніг прибирають понад 3,5 тисячі комунальників. Зупинки громадського транспорту, колії, тротуари, велодоріжки інтенсивно обробляються протиожеледними засобами", – йдеться в повідомленні у телеграм-канал.

У КМВА киян та гостей міста попросили не заважати роботі спецтехніки.

"Без необхідності не виїжджайте на вулиці Києва та не паркуйте автомобілі по обидва боки доріг і вулиць", – закликають у мерії.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 216 ворожих атак - Генштаб

Бригади повинні самостійно готувати поповнення до бойових дій відповідно до конкретних вимог - Паліса

Жінка й дитина загинули в Херсоні внаслідок атаки російського дрона – прокуратура

Прокурор Джорджії закрив справу проти Трампа і його союзників про втручання у вибори

Кількість загиблих у пожежі в Гонконгу зросла до 36 людей, ще 279 – зникли безвісти

Ще п'ятьох кримчан засудили окупанти до 13-19 років колонії за участь у Хізб ут-Тахрір

Українські воїни захищають позиції, і це основа нашої можливості вести перемовини в інтересах країни - Зеленський

Зеленський доручив Гнатову та Палісі опрацювати справедливий розподіл особового складу між бригадами

Верховна Рада розгляне закон про цивільну вогнепальну зброю

Завдання щодо вітчизняного виробництва зброї мають бути виконані вчасно - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА