Інтерфакс-Україна
09:49 06.02.2023

Кількість жертв землетрусу в Туреччині зросла до 284 осіб

1 хв читати
Кількість жертв землетрусу в Туреччині зросла до 284 осіб

Унаслідок потужного землетрусу в Туреччині загинули щонайменше 284 особи, понад 2,3 тис. постраждали, повідомляє в понеділок агентство "Анадолу".

Про зростання кількості жертв та постраждалих повідомив віцепрезидент країни Фуат Октай. Він також заявив, що в зону землетрусу з епіцентром у провінції Кахраманмараш відправлено 102 мобільні базові станції.

Раніше повідомлялося про щонайменше 237 загиблих та 639 постраждалих у Сирії, переважно в провінціях Латакія, Алеппо, Хама і Тартус.

Потужний землетрус у Туреччині та Сирії і подальші афтершоки призвели до обвалення численних будівель, підземні поштовхи відчули жителі Лівану, Йорданії та Ізраїлю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд дозволив БЕБ провести спецрозслідування щодо співвласниці Айбокс Банку Шевцової

ЄС виключив із санкційного списку чотирьох громадян РФ

Україна розраховує на укладання договору з Болгарією про купівлю обладнання для ХАЕС-3,4 – глава Міненерго

На заході і півночі України на вихідних дощі, місцями з мокрим снігом

Швеція надає 100 мільйонів шведських крон Українському Червоному Хресту

Міносвіти, Мінсоцполітики і Мінкультури все ще не запустили роботу кадрових резервів для роботи на деокупованих територіях

Сибіга: Зараз час на дипломатію, але вона має опиратися на міцну українську армію

У найхолодніший місяць зими середня вартість опалення в Києві становила 27,6 грн за 1 кв. м – КМДА

Генпрокуратура Молдови домоглася затримання у Великій Британії олігарха Платона

Поліція спростувала інформацію щодо того, що вбивця Ганула здався правоохоронцям

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА