Інтерфакс-Україна
08:16 08.02.2023

Зеленський подякував Байдену за слова підтримки України в Конгресі, а американський народ за солідарність

1 хв читати
Зеленський подякував Байдену за слова підтримки України в Конгресі, а американський народ за солідарність

Президент України Володимир Зеленський подякував американському колезі Джозефу Байдену за слова підтримки Україні в Конгресі, а американський народ за солідарність.

"Дякую американському президенту за потужні слова підтримки Україні під час звернення до нації. Високо цінуємо та вдячні за лідерство США у допомозі Україні, за солідарність всього американського народу", - написав Зеленський у мікроблозі Твіттер вранці в середу.

Український лідер зазначив, що "наші цінності – єдині, наша спільна мета – перемога".

Зеленський заявив, що Україна вільно обирає своє майбутнє.

"Так є. І так буде!", - наголосив український лідер.

Як повідомлялося, президент США Джо Байден у своєму щорічному посланні до Конгресу пообіцяв підтримувати Україну стільки, скільки потрібно.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

Каллас: Умови РФ щодо припинення вогню дають підстави сумніватися, чи хочуть вони миру

Мін'юст працює над побудовою єдиної державної системи органів управління національними архівами

За ніч збито 90 зі 174 ворожих БпЛА, 70 безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

Blockbuster Mall запустив маршрут із Вишгорода

Окупанти вночі атакували дронами Одеський район, постраждала людина, пошкоджені дитсадок і приватний будинок, 500 абонентів без світла

США вийдуть із групи, яка розслідує відповідальність за вторгнення в Україну

Під Києвом вночі збито 25 ворожих дронів, ще 12 локаційно втрачені, жертв та руйнувань немає

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА