Інтерфакс-Україна
12:24 08.02.2023

Порт Рені вперше прийняв судно з цитрусовими

1 хв читати
Порт Рені вперше прийняв судно з цитрусовими

Порт Рені вперше за часи незалежності України залучив новий вантажопотік – цитрусові з Єгипту, які в мирний час йшли через великі порти Великої Одеси, повідомила Адміністрація морських портів України (АМПУ).

"Минулого тижня до порту Рені прибуло рефрижераторне судно Zeinab, обладнане посиленою вентиляцією та холодильними установками для перевезення вантажів, що швидко псуються", - йдеться в повідомленні АМПУ.

Зокрема, з Єгипту доставлено 519,9 тонни фруктів: 150,3 тонни апельсинів, 169,4 тонни гранатів, 31,05 тонни лимонів і 169 тонн мандаринів.

АМПУ уточнила, що традиційно цитрусові перевантажували порти "Чорноморськ" та "Одеса".

Нині порти Великої Одеси працюють лише в рамках роботи "зернової ініціативи", тож вантажовласники змушені шукати інші шляхи для доставки цитрусових до споживачів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україну обрано до Виконавчої ради ЮНЕСКО на 2025–29 роки - Зеленський

Нацполіція: затримано групу шахраїв, які "працевлаштовували" на керівні посади в Офісі президента

Проросійської влади в Україні вже не буде, але частина українців сприймає антизахідні наративи, попереджає Яценюк

Українські прикордонники подякували Анджеліні Джолі за підтримку України

Президент Кенії подякував Зеленському за згоду сприяти у звільненні кенійців, шахрайськи завербованих РФ на війну

Сирський наголосив на неприпустимості залучення інструкторів до виконання інших завдань

Комісія ООН підтвердила висновки своїх розслідувань за результатами поїздки в Україну

У лікарні помер один з постраждалих внаслідок удару ворожого дрону по цивільній автівці у Харківській області

На Херсонщині в лікарні помер чоловік, постраждалий в результаті обстрілу – ОВА

Щонайменше 1436 громадян з 36 африканських країн воюють у лавах армії РФ проти України - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА