18:04 08.02.2023

Джонсон закликав Велику Британію надати Україні винищувачі Typhoon і більше танків Challenger

1 хв читати
Джонсон закликав Велику Британію надати Україні винищувачі Typhoon і більше танків Challenger

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон закликав Сполучене Королівство надати Україні винищувачі Typhoon і більше танків Challenger, повідомляє Sky News.

"У нас понад 100 літаків Typhoon. У нас понад 100 танків Challenger. Найкраще разове використання будь-якого з цих предметів - розгорнути їх зараз для захисту українців, не в останню чергу тому, що саме так ми гарантуємо нашу власну довгострокову безпеку", - заявив Джонсон після того, як президент України Володимир Зеленський виступив у британському парламенті.

На його думку, така допомога Україні "допоможе відтіснити Путіна і зробити світ безпечнішим".

"Наразі саме час дати їм (українцям – ІФ-У) саме те, що їм потрібно для завершення роботи", - додав він.

Раніше Борис Джонсон під час свого візиту до США вже закликав Захід направити до Києва F-35 та Typhoon.

Як повідомлялося, нинішній прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак заявляв, що Велика Британія розглядає можливість надання Україні винищувачів, але в довгостроковій перспективі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

Міністри оборони України та Катару обговорили розширення співпраці

Мирний мешканець постраждав внаслідок удару окупантів по Степногірську Запорізької області

Глава МЗС Канади: М'яч на боці Росії, яка повинна припинити свою агресію

Нарощування виробництва зброї лишається ключовим питанням – Зеленський

Зеленський: Очікуємо доповідь делегації, що працювала в Саудівській Аравії, і готуємо нові завдання для нашої дипломатії

Партія "Демокраатит", що виграла вибори до парламенту Гренландії, має намір протистояти домаганням Трампа на острів

Трамп сподівається досягти згоди РФ про припинення війну без тиску

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА