Інтерфакс-Україна
11:12 09.02.2023

Для захисту неба Києва створено спеціальні мобільні групи для ураження дронів, ракет та інших повітряних цілей

1 хв читати
Для захисту неба Києва створено спеціальні мобільні групи для ураження дронів, ракет та інших повітряних цілей

Для захисту Києва створено мобільні вогневі групи, здатні збивати дрони-камікадзе, ракети та інші повітряні цілі, повідомив начальник штабу - заступник командувача Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Павлюк.

"Для протидії "Шахедам" у підрозділах Угруповання сил та засобів оборони Києва створено мобільні вогневі групи. Підготовлені екіпажі на легкових автомобілях підвищеної прохідності - озброєні великокаліберними кулеметами та оснащені тепловізійними прицілами, а також іншими приладами виявлення цілей і лазерного цілевказання", - написав він у телеграм-каналі у четвер.

"Вогневі позиції для мобільних груп визначені так, щоб екіпаж якнайшвидше прибув на місце. Підготовка самого екіпажу до бою займає не більше однієї хвилини", - інформував Павлюк.

"Кількість мобільних груп у складі угруповання постійно збільшується. Також ведеться робота щодо покращення їх технічного оснащення", - зазначив Павлюк, додавши, що мобільна вогнева група може знищувати крилаті ракети та інші повітряні цілі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

15 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Зеленський провів відеоконференцію з послами й консулами щодо пріоритетів на 2026 рік

Сили оборони відбили заминулу добу 256 ворожих атак - Генштаб

Сибіга обговорив з очільницею МЗС Швеції енергетику, винищувачі й антикорупційні розслідування в Україні

Гутерреш засудив атаки РФ на цивільних та цивільну інфраструктуру в Україні

Росіяни атакували Хмельницьку область ракетами "Кинжал" - ОВА

У Раді зареєстровано законопроєкт про заборону виїзду за кордон порушникам правил військового обліку - нардеп

Правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Лисянський загинув в ДТП

НАБУ та САП вручили клопотання про тримання під вартою колишньому віцепрем'єр-міністру

Трафік у мережі "Київстар" після удару РФ по енергетиці 8 листопада зріс на понад 10% - до рекорду - CEO

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА