Інтерфакс-Україна
12:37 09.02.2023

Президентка Європарламенту - Зеленському: Україна – це Європа, і ваше майбутнє – у ЄС

1 хв читати
Президентка Європарламенту - Зеленському: Україна – це Європа, і ваше майбутнє – у ЄС

Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола переконана, що Україна буде членом Європейського Союзу.

У четвер у Брюсселі в Європейському парламенті, вітаючи президента України Володимира Зеленського, вона сказала: "Я горда сказати, що цей дім європейської демократії, його члени, наш Європейський Союз завжди стояв із вами. Ми розуміємо, що ви боретесь не лише за ваші цінності, а й за наші, за ті ідеї, які нас роблять усіх європейцями. Тому що Україна – це Європа, і майбутнє вашого народу – у Європейському Союзі. Оплески".

Президентка Європарламенту висловилася за те, щоб ЄС демонстрував підтримку Україні "не тільки словами, а й справами, політичним бажанням, щоб гарантувати легкий, якнайшвидший процес вступу, з фондами для ваших людей, із допомогою у реконструкції та навчанням ваших солдатів, із військовим обладнанням та оборонними системами".

Мецола також зазначила, що світ наразі переживає надзвичайні часи. "Минув майже рік від часу брутального вторгнення Росії в суверенну Україну. І весь цей час ваше лідерство надихає ваш народ і надихає всіх у кожному куточку світу. Коли світ думає про Україну, він думає про героїв, які борються за нас", - наголосила вона.

Президентка Європарламенту також назвала "справжньою солідарністю" рішення українського керівництва відправити допомогу постраждалим від землетрусу в Туреччині та Сирії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Львівщині у Зимній Воді стався вибух: поліція встановлює обставини, пошкоджено будинки та авто

Макрон: Путін не готовий до переговорів, санкції мають посилюватися

На Полтавщині під час атаки ворожих БпЛА сталося влучання по підприємству та падіння дрона

Афганістан відхилив вимогу Трампа повернути авіабазу Баграм

Зеленський подякував США і партнерам за програму PURL і анонсував пропозиції щодо експорту української зброї

Зеленський повідомив про узгодження Євросоюзом 19-го пакета санкцій проти Росії і закликав США до рішучих кроків

Зеленський: Україна планує близько двох десятків зустрічей на тижні Генасамблеї ООН, зокрема з президентом США

Сибіга у Нью-Йорку напередодні 80-ї сесії Генасамблеї ООН: Час рішень для миру та безпеки

У результаті ворожих атак на Дніпропетровщині двоє людей поранено, пошкоджено інфраструктуру

Україна підтримала звернення Естонії щодо проведення екстреного засідання Ради Безпеки ООН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА