Інтерфакс-Україна
16:44 09.02.2023

Єврорада ухвалить рішення щодо подальших кроків України на шляху до членства після літа – Мішель

2 хв читати
Єврорада ухвалить рішення щодо подальших кроків України на шляху до членства після літа – Мішель

Президент Європейської ради Шарль Мішель зазначає, що Європейська рада ухвалить рішення щодо подальших кроків України на шляху до членства в Європейському Союзі після літа, ґрунтуючись на доповіді Європейської Комісії.

"Рада ухвалить рішення (щодо подальших кроків) після літа, після того, як буде доповідь Європейської Комісії. Моя відповідальність полягатиме в тому, щоб гарантувати, що Рада виконає свою частину відповідальності, й на основі доповіді Комісії ми вирішуватимемо, що буде далі в цьому процесі інтеграції України в ЄС", - сказав Мішель у четвер у Брюсселі на пресконференції, яка відбулася після завершення участі в надзвичайному саміті Європейської ради президента України Володимира Зеленського.

У свою чергу президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн зазначила, що процес вступу як такий не має часових рамок, а базується на досягненнях країни-кандидата.

"Важливо зрозуміти, що немає тимчасових рамок, це процес, базований на досягненнях, і це від країни-кандидата залежить, як далеко і як швидко вона досягне поставленої мети. Буде усна доповідь (Єврокомісії) навесні, але головна мета - показати прогрес і список прогресу реформ у доповіді восени. Це наша спільна (з Україною) мета", - пояснила президент Єврокомісії.

Фон дер Ляєн особливо наголосила, що багато вже було зроблено. "Те, як Україна просувається на європейському шляху, дуже вражає. Вступ - це процес, який ґрунтується на заслугах. І ваші досягнення показують, що ви здатні досягти результату швидко та якісно", - додала президент Єврокомісії.

Вона також висловила переконання, що ЄС та Україна – "одна родина".

"У нас – спільне бачення, і члени родини допомагають один одному. Ви можете розраховувати на нас – ми продовжуватимемо надавати повну підтримку – зараз, щоб підтримати українців у цій жорстокій війні, і на майбутнє. Ми підтримуємо Україну, щоб вона виграла цю війну. Ми повністю підтримуємо вашу мирну формулу, Володимире. Ми будемо важко працювати, щоб гарантувати якнайбільшу глобальну для неї підтримку", - сказала фон дер Ляйєн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лідерка німецької ультраправої партії AfD виступила проти постачання зброї Україні

Внаслідок ворожих атак на Київщині пошкоджено понад 20 будинків, четверо людей поранено

Американські чиновники допустили можливу зустріч Путіна та Зеленського після переговорів в Абу-Дабі -ЗМІ

У Слов’янську двоє підлітків постраждали внаслідок атак ворожих FPV-дронів - МВА

У Міннеаполісі агент ICE вбив громадянина США, Трамп підтримав операцію, після чого спалахнули протести та критика демократів

Віткофф назвав переговори в Абу-Дабі дуже конструктивними та анонсував їх продовження наступного тижня

Понад 160 бригад працюють над відновленням тепла в Києві, у Чернігові без електропостачання залишалося понад 400 тис. споживачів

ВІТКОФФ НАЗВАВ ПЕРЕГОВОРИ В АБУ-ДАБІ ДУЖЕ КОНСТРУКТИВНИМИ ТА АНОНСУВАВ ЇХ ПРОДОВЖЕННЯ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ

Росія та Україна вели частину переговорів в Абу-Дабі без участі США - ЗМІ

Понад 800 тис. абонентів у Києві залишилися без світла через масовану атаку РФ - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА