Інтерфакс-Україна
07:03 10.02.2023

Ворог обстріляв об'єкти енергетичної інфраструктури Запоріжжя, зафіксовано 17 прильотів

1 хв читати
Ворог обстріляв об'єкти енергетичної інфраструктури Запоріжжя, зафіксовано 17 прильотів

Російські окупанти в ніч на п'ятницю атакували об'єкти енергетичної інфраструктури Запоріжжя, загалом зафіксовано 17 ворожих прильотів, повідомив секретар міськради Анатолій Куртєв.

"За годину у місті зафіксовано 17 ворожих прильотів - це найбільша кількість з початку повномасштабного вторгнення. Виродки підступно атакували об'єкти енергетичної інфраструктури", - написав він у телеграм-каналі у п'ятницю вранці.

Куртєв додав, що інформація про руйнування та постраждалих уточнюється.

Раніше повідомлялося, що Запоріжжя двічі за ніч зазнало обстрілів.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗСУ спростував інформацію ворога про нібито захоплення ним Куп’янська, Ямполя, 80% Вовчанська та 70% Покровська

ГЕНШТАБ ЗСУ СПРОСТУВАВ ІНФОРМАЦІЮ ВОРОГА ПРО НІБИТО ЗАХОПЛЕННЯ НИМ КУП’ЯНСЬКА, ЯМПОЛЯ, 80% ВОВЧАНСЬКА ТА 70% ПОКРОВСЬКА

Невідомий влаштував стрілянину біля Меморіалу Слави у Харкові, у місті введено план "Сирена"

Зеленський та Дрісколл домовилися про "агресивний графік підписання". Спершу буде угода між США та українцями - речник армії

Вашингтон вважає мирний план щодо завершення війни між Росією та Україною прийнятним для обох сторін — Бiлий дiм

Нардепа Кривошеєва не пустили на зустріч фракції "Слуга народу" з Зеленським

Тимчасова повірена у справах США: За останні 36 годин ми спостерігали справді вражаючі темпи дипломатичної діяльності, Трамп хоче завершення війни

Найкращою гарантією безпеки України є її сильні Збройні сили - Жовква

Зеленський проводить зустріч з фракцією "Слуга народу" - радник

Умєров взяв участь у зустрічі президента України з міністром Сухопутних військ США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА