Інтерфакс-Україна
18:58 12.02.2023

Окупаційна влада в Херсонській області змушує пенсіонерів отримувати паспорти РФ, погрожуючи залишити без пенсії

1 хв читати
Окупаційна влада в Херсонській області змушує пенсіонерів отримувати паспорти РФ, погрожуючи залишити без пенсії

Російська окупаційна влада чинить тиск на пенсіонерів у Херсонській області і змушує їх отримувати паспорти РФ, погрожуючи залишити без пенсійного забезпечення, повідомляє Генеральний штаб.

"Противник не перестає тероризувати жителів тимчасово зайнятих ним територій Херсонської області. Цього разу тиску зазнав найнезахищеніший шар - пенсіонери. Ворог змушує їх отримувати російські паспорти, погрожуючи припинити отримання будь-яких пенсій", - йдеться в повідомленні Генштабу.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Удари РФ прийшлися по низці об’єктів енергетики у кількох областях, зокрема, по генерації на Донеччині

Мовний омбудсмен: Є видавництво, яке понад 5 раз уже сплачувало штрафи, але продовжує друкувати кросворди російською

Мовний омбудсмен: На сьогодні вичерпаний потенціал переходу на українську мову, який виник з початком вторгнення РФ

У Славутичі без світла майже 8,5 тисяч родин через ворожі атаки на енергетику

Окупанти здійснили невдалу спробу форсувати Сіверський Донець з боку Ямполя - 81 ОАемБр

Обстріли Києва та області мають бути зафіксовані для притягнення винних до відповідальності на міжнародному рівні - омбудсман

Міносвіти затвердило дорожню карту інтеграції України до Європейського дослідницького простору до 2027р.

Кабмін затвердив державну цільову соціальну програму "Молодь України: покоління стійкості - 2030"

Ворог атакував Херсонщину, троє постраждалих

ППО знищила 137 зі 165 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання на 10 локаціях - Повітряні сили ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА