Інтерфакс-Україна
07:31 13.02.2023

Столтенберг має намір до жовтня залишити пост генсека НАТО

1 хв читати
Столтенберг має намір до жовтня залишити пост генсека НАТО

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, який обіймає цю посаду дев'ятий рік - з 2014 року, не бажає більше чергового продовження свого мандата очолити Північноатлантичний альянс, повідомила в неділю Le Figaro з посиланням на офіційного представника організації.

"Мандат генерального секретаря продовжувався три рази, і він прослужив загалом майже дев'ять років", - наводить видання слова прессекретаря.

За її словами, "у нього немає наміру просити нового продовження свого мандата".

Газета нагадує, що у березні 2022 року лідери держав-членів Північноатлантичного альянсу ухвалили рішення продовжити мандат Столтенберга до 30 вересня 2023 року. Тоді було оголошено про те, що після Брюсселя він очолить центробанк Норвегії. Однак, зазначає Le Figaro, генсек НАТО відмовився від цієї посади.

Колишній норвезький прем'єр-міністр, якому у березні виповниться 64 роки, очолив альянс у жовтні 2014 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американський суд призупинив дію постанови про повернення співробітників "Голосу Америки" на роботу - ЗМІ

Пожежа на території Піщанського лісництва під Ізюмом поширилася до 85 га – ДСНС

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 177 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 201 ворожу атаку - Генштаб

Прокремлівський кандидат лідирує в першому турі президентських виборів в Румунії

Пожежа на території Піщанського лісництва під Ізюмом охопила близько 80 га - ДСНС

Одна людина дістала поранення через скидання вибухівки з ворожого дрона в Херсоні

Неможливо говорити про відправку миротворчих сил в Україну до укладення мирної угоди – Павел

Україна і Чехія мають намір створити учбову структуру з підготовки пілотів та техніків для F16 - Зеленський

Під час запропонованого Росією тимчасового припинення вогню росіяни можуть влаштувати провокації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА