Інтерфакс-Україна
14:49 13.02.2023

У Німеччині розпочалося навчання українських військових роботі з бойовим німецьким танком Leopard 2- ЗМІ

1 хв читати
У Німеччині розпочалося навчання українських військових роботі з бойовим німецьким танком Leopard 2- ЗМІ

Українські військові розпочали навчання з бойовим німецьким танком Leopard 2 у Німеччині, повідомляє видання Tagesschau.de з посиланням на Міноборони ФРН.

"Навчання переважно відбуватиметься у школі танкових військ у Мюнстері, Нижня Саксонія. Воно має бути завершено до кінця першого кварталу, щоб передача могла бути "синхронізована", - йдеться у повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни вдарили по Костянтинівці двома ракетами, одна людина загинула, ще одна зазначала поранень - МВА

Країни, які раніше займали позицію щодо незастосування санкцій, готують нові санкції проти РФ – Єрмак

Відомо про контракти інших країн щодо постачання РФ верстатів на 2026 рік - Зеленський

Генпрокурор обіцяє аудит справ, які стосуються бізнесу

Зеленський очікує від держінституцій результатів по санкціях проти РФ, які будуть синхронізовані з партнерами

Генпрокурор: Створюємо нові підрозділи на базі СБУ, які займатимуться збором доказів для спецтрибуналу по агресії

Мінкультури не планує жодних заяв стосовно організованого РФ пісенного конкурсу "Интервидение-2025" через його незначущість

Ексзаступнику голови Вищого госпсуду повідомлено про ще одну підозру – у незаконному збагаченні на 97 млн грн

Зеленський запровадив нові санкції проти російських виробників "Шахедів"

Мерц: Ми продовжимо переконувати Вашингтон надіслати Москві чіткий сигнал

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА