Інтерфакс-Україна
18:29 13.02.2023

Прикордонники вдруге затримали росіянина, який намагався нелегально потрапити в Україну

1 хв читати

Громадянин РФ вдруге спробував потрапити в Україну, попри заборону на в'їзд: тепер йому загрожує три роки тюремного ув'язнення, повідомляє Державна прикордонна служба України (ДПСУ).

"Друга спроба провалилась: прикордонники знову затримали росіянина, який хотів потрапити до України", - повідомляється у телеграм-каналі ДПСУ у понеділок.

"У січні цього року росіянин на надувному матраці переплив Західний Буг з Польщі в Україну. Тоді його оштрафували та заборонили в’їзд на територію нашої країни на п'ять років", - інформує прикордонна служба.

"Цього разу чоловіка зловили на кордоні з Молдовою. Тепер порушнику загрожує три роки тюрми", - йдеться у повідомленні ДПСУ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна може отримати в 2025 році 3 млн снарядів, з них 1,8 млн – за "Чеською ініціативою" - Зеленський

Трамп поки що допускає досягнення мирної угоди між Києвом і Москвою

Шість людей поранені внаслідок ударів по Донеччині - ОВА

"Могилянці" і держвузам потрібні ресурси та гнучкість, можна прийняти закон про управління – президент KSE

В Ізюмському районі Харківщини готується евакуація місцевих жителів через наближення лісової пожежі - Синєгубов

Київ до літа отримає один американський Patriot від Ізраїлю - ЗМІ

Чоловік загинув у неділю через ворожій обстріл на Дніпропетровщині

На Харківщині триває ліквідація 11 лісових пожеж, 5 з яких пов’язані з ворожими обстрілами - ДСНС

Авіакомпанії призупиняють рейси в аеропорт Тель-Авіва після ракетного удару

ТРЦ DREAM відновлює роботу після нічної атаки: понад 80% орендарів уже відкрилися - компанія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА