Інтерфакс-Україна
21:27 13.02.2023

Акціонери "Запоріжсталі" мають намір затвердити гендиректором Слободянюка

2 хв читати
Акціонери "Запоріжсталі" мають намір затвердити гендиректором Слободянюка

Акціонери Запорізького металургійного комбінату "Запоріжсталь" мають намір затвердити генеральним директором підприємства Романа Слободянюка, який до цього виконував ці обов'язки.

Згідно з офіційним повідомленням компанії в системі НКЦПФР у понеділок увечері, кадрове питання винесене на розгляд позачергових загальних зборів акціонерів "Запоріжсталі", які пройдуть дистанційно 16 березня поточного року.

При цьому акціонери розглянуть питання про припинення повноважень гендиректора підприємства Олександра Мироненка з 1 січня 2023 року, на місце якого буде затверджено Слободянюка і з ним буде укладено відповідний контракт.

Як повідомлялося, Мироненко, який очолював за сумісництвом "Запоріжсталь", з 1 січня 2023 року продовжує роботу як операційний директор "Метінвесту". В.о. генерального директора меткомбінату "Запоріжсталь" було призначено Слободянюка, до цього - директора з виробництва операційної дирекції групи "Метінвест".

"Запоріжсталь" - одне з великих промислових підприємств України, продукція якого широко відома та користується попитом на внутрішньому ринку та в багатьох країнах світу.

За даними НДУ на третій квартал 2022 року, у власності компанії ТОВ "Київ сек'юритиз груп" - 24,5003% акцій "Запоріжсталі", ТОВ "Мідланд Кепітал Менеджмент" (обидва - Київ, зареєстровані за однією адресою) - 11,2224%, Global Steel Investments Limited (Велика Британія) – 12,3466%, Metinvest B.V. (Нідерланди) - 47,0032%.

Раніше повідомлялося, що ефективна частка володіння групою "Метінвест" акціями меткомбінату "Запоріжсталь" залишається на рівні 49,9%.

"Запоріжсталь" перебуває в процесі інтеграції в групу "Метінвест", основними акціонерами якої є ПрАТ "Систем Кепітал Менеджмент" (71,24%) і група компаній "Смарт-холдинг" (23,76%).

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас припускає, що США рано чи пізно приєднаються до Спецтрибуналу

Революція на воді: як дрони Magura нищать російські кораблі

Шмигаль: сьогодні приймається політичне рішення, наступний крок - запуск юридичної процедури створення Спецтрибуналу

Сибіга: У Львові приймаються політичні документи щодо трибуналу, попереду – процедурно-формальне схвалення і угода з Радою Європи

Держави ЄС вже зобовʼязалися надати Україні щонайменше 1,35 млн снарядів до кінця року - Сибіга

Ратифікована угода про корисні копалини виглядає стандартизованою інвестугодою без дискримінаційних положень – юрист

Сибіга анонсував зустріч з угорською стороною щодо вступу в ЄС: ми налаштовані на конструктивний діалог

Шмигаль подякував ЄС за EUR75 млрд фінансової, економічної та гумдопомоги і за майже EUR50 млрд військової підтримки

Шмигаль: Український народ може очікувати на лаві підсудних російських політиків і військове керівництво за злочин агресії

Затримано проректора військової академії, який змушував підлеглих будувати йому будинок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА