Інтерфакс-Україна
11:57 15.02.2023

Поліція затримала телефонного мінера в Новому Роздолі Львівської області

1 хв читати
Поліція затримала телефонного мінера в Новому Роздолі Львівської області

Чоловіка, який повідомив про мінування міської ради Нового Роздолу Львівської області у вівторок, вже затримано, повідомляє відділ комунікації Головного управління Національної поліції у Львівській області.

За даними поліції, 14 лютого близько 17:00 до поліції надійшов анонімний телефонний дзвінок про те, що будівлю міської ради Нового Роздолу заміновано. "Поліцейські здійснили огляд будівлі та прилеглої території і евакуювали співробітників. Під час огляду жодних вибухонебезпечних предметів не виявили", - зазначено у повідомленні.

Через деякий час поліцейські встановили особу чоловіка, який повідомив про мінування – ним виявився 42-річний місцевий житель, якого згодом затримали.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польські мітингувальники завершили блокування руху вантажівок у пункті пропуску "Медика-Шегині"

Зеленський: Уже 26 країн готові діями гарантувати Україні безпеку

Заарештовано народного депутата Христенка, розшукуваного за підозрою у держзраді

Пасажиропотік через кордон з початком вересня впав на 10%

Біля прифронтового села на Харківщині горіла суха трава на площі 2,5 га через ворожий обстріл

Росіяни просунулись у Сумській, Луганській і Дніпропетровській областях - DeepState

Польські мітингувальники блокують рух вантажівок у пункті пропуску "Медика-Шегині"

НАБУ обвинувачує ексдепутата Іванющенка та засновницю Stolitsa Group Молчанову у заволодінні 18 га землі під Києвом

У неділю очікується тепла погода, короткочасні дощі лише на Закарпатті

На Чернігівщині одна жінка загинула, ще одна поранена через удари ворожих дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА