Інтерфакс-Україна
07:19 16.02.2023

У результаті нічної атаки є влучення на півночі, заході України, а також у Дніпропетровській та Кіровоградській областях

1 хв читати
У результаті нічної атаки є влучення на півночі, заході України, а також у Дніпропетровській та Кіровоградській областях

У ніч на четвер ворог здійснив ракетну атаку, є влучення на півночі та заході України, і крім цього у Дніпропетровській та Кіровоградській областях, повідомляє голова Офісу Президента України Андрій Єрмак.

"Чергова ракетна атака росіян. Вночі запускали БПЛА та ракети. На жаль, є влучання на Півночі, Заході України, а також у Дніпропетровській та Кіровоградській областях", - написав Єрмак у телеграм-каналі у четвер уранці.

Очільник ОП зазначив, що окупанти "дещо змінили тактику. Вони проводять активну розвідку, застосовують фальш-цілі. Але ППО впоралася з більшістю ворожих ракет та БПЛА".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

САП і Європейська прокуратура запобігатимуть зловживанням при використанні міжнародної допомоги Україні

Через влучання в енергетичний об'єкт знеструмлено 61 тис. абонентів - "Чернігівобленерго"

Окупанти 25 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, поранено 5 мирних жителів – ОВА

До мовного омбудсмена надійшло понад 2,2 тис. скарг про порушення законодавства за три квартали

УПЦ (МП) подала апеляцію на відмову у застосуванні заходів забезпечення позову у справі про припинення діяльності Церкви

СБУ затримала громадянина РФ, який під виглядом добровольця вступив до Сил оборони і почав шпигувати для ФСБ

В Єврокомісії пояснили суть репараційної позики, її ризики, необхідність гарантій та можливий термін надання

БЕБ викрило контрабанду ювелірних виробів та годинників через провідників поїзду Варшава-Київ

ГУР отримало від благодійників 18 безпілотних комплексів

Епопея з поставками "Томагавків" може зайняти щонайменше кілька місяців - голова делегації Ради у ПА НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА