Інтерфакс-Україна
15:39 16.02.2023

Парламент Словаччини визнав РФ спонсором тероризму

1 хв читати
Парламент Словаччини визнав РФ спонсором тероризму

Парламент Словаччини визнав Російську Федерацію спонсором тероризму.

"Національні збори Словацької Республіки своєю постановою визначили чинний російський режим терористичним, а Росію - державою, яка підтримує тероризм", - повідомляє сайт парламенту Словаччини в четвер.

Депутати також засудили прямі та опосередковані загрози з боку Росії застосувати ядерну зброю.

У постанові зазначається, що Національні збори не визнають результатів референдумів у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях України, які РФ провела на окупованих територіях, і вважає ці території українськими. Парламент також підтримав зусилля щодо створення спеціального трибуналу з агресії РФ та судове переслідування за злочини проти людяності та військові злочини російської армії.

При цьому Нацзбори засудили гібридну війну, яку Росія веде і на території Словаччини, та закликало правоохоронні органи, спецслужби та інші компетентні органи своєї країни не недооцінювати загрози, а вживати проти неї дієвих заходів для збереження безпеки та демократії у Словаччині.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До 83 зросла кількість жертв пожежі в Гонконгу, ще 250 – зникли безвісти

Зеленський та очільниця МЗС Латвії обговорили оборонну підтримку України

"Укренерго" застосовуватиме погодинні відключення у п'ятницю на рівні четверга та середи - від 0,5 до 2,5 черг

У Запорізькій області росіяни вбили п'ятьох українських захисників, що потрапили у полон, - Офіс генпрокурора

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили дипломатичну ситуацію, що склалася після зустрічей у Женеві

Комітет етики НАЗЯВО виявив плагіат у дисертації ректора Таврійського національного університету Бортняка

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили підтримку України та посилення тиску на РФ

Україна 27 листопада в односторонньому порядку передала Росії 14 цивільних осіб – проєкт "Хочу жить"

УЧХ взяв участь у зустрічі Консультативної групи донорів у Стокгольмі

Посол ЄС про "Коаліцію укриттів": Ми не починаємо з нуля, захисні споруди будуються в рамках "Ukraine Facility"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА