Інтерфакс-Україна
09:50 17.02.2023

Британська розвідка оцінює втрати РФ в Україні в 175-200 тис., зокрема 40-60 тис. убитими

1 хв читати
Британська розвідка оцінює втрати РФ в Україні в 175-200 тис., зокрема 40-60 тис. убитими

Сили Міністерства оборони РФ та російських приватних військових кампаній, імовірно, втратили від 175 до 200 тис. людей із початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Як повідомляється у звіті оборонної розвідки, оприлюдненому у твіттері Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії у п'ятницю, ця цифра, ймовірно, включає приблизно 40-60 тис. убитих.

"За сучасними мірками ці цифри є високим співвідношенням убитих і поранених. Це майже напевно пов'язано з надзвичайно примітивним медичним забезпеченням більшої частини сил", - наголошується в повідомленні.

У розвідці зазначають, що рівень російських втрат значно збільшився з вересня 2022 року, коли в РФ було запроваджено "часткову мобілізацію". "Сили ПВК "Вагнера" задіяли велику кількість ув'язнених-новобранців. Рівень нещасних випадків у них, імовірно, сягає 50%", - йдеться у звіті.

За даними британської розвідки, причиною більшості втрат РФ стала артилерія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна потребує сильних армії та ОПК і чітких гарантій безпеки – президент Литви

Стармер закликав продовжувати чинити тиск на Путіна для беззастережного припинення вогню

Зеленський повідомив про успішний удар нової ракети "Довгий Нептун" по ворогу на 1000 км

Операція на Курщині продовжується – Зеленський

Команду з пошуку українських дітей у Єльському університеті розформували через припинення фінансування - ЗМІ

Стартувала ініційована Стармером відеоконференція

В Україні похолодає, у західних та північних областях місцями налипання мокрого снігу

У Чернігівській області через атаку ворожого дрона постраждали чотири людини, згорів будинок

Умєров провів у Римі переговори щодо постачання ракет для зенітних комплексів

Убивство Ганула ретельно готувалось, розглядаються три версії – заступник голови Нацполіції

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА