Інтерфакс-Україна
13:09 17.02.2023

У Києві відбудеться фотовиставка про діяльність ТЧХУ під час війни

1 хв читати
У Києві відбудеться фотовиставка про діяльність ТЧХУ під час війни

Фотовиставка "Ми поруч", присвячена діяльності Червоного Хреста під час повномасштабного вторгнення Російської Федерації до України, відбудеться у Києві 21-22 лютого.

"На виставці будуть представлені понад 70 унікальних світлин з роботи волонтерів Червоного Хреста України та Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця", - повідомило Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) на своїй офіційній сторінці у фейсбуці.

В експозиції будуть представлені роботи відомих фотографів Євгена Малолєтки, Павла Петрова, Костянтина Чернічкіна, Олега Легенького.

Програма виставки також передбачає майстер-класи з надання першої домедичної допомоги, інформаційні сесії про першу психологічну допомогу та мінну небезпеку.

Волонтери загонів швидкого реагування ТЧХУ продемонструють спецтранспорт, на якому супроводжують евакуаційні колони та працюють у прифронтових регіонах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Льодову арену у Білій Церкві пошкоджено внаслідок ворожої ракетно-дронової атаки - НОК

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА