Інтерфакс-Україна
08:49 18.02.2023

Дві повітряні цілі перетнули Миколаївську область у напрямку західних областей України

1 хв читати
Дві повітряні цілі перетнули Миколаївську область у напрямку західних областей України

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім у суботу вранці повідомив про перетин території області двома невідомими повітряними об'єктами, що прямують у напрямку західних областей України.

"2 незрозумілі цілі залишають область на північному заході. Летять на західну (напрямок)", - написав він у телеграм-каналі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Представництва НАТО: Найближчим часом ми побачимо нові обіцянки та подальші поставки допомоги Україні

Зеленський привітав українців з Днем Європи

Шмигаль обговорив із Каллас ситуацію на фронті та оборонні потреби

У Москві на військовому параді присутні очільники держав і військові з 13 країн, у місті відключено мобільний інтернет - ЗМІ

Індія призупинила рейси цивільної авіації у 24 аеропорти на півночі країни

За тиждень до фіналу "Євробачення-2025" Україна має 50% шанс потрапити в десятку

Споживання е/е суттєво зросло, на Одещині негода знеструмила 24 населені пункти

Кондратюк: Наша лінія переговорів до миру - членство в НАТО

Шмигаль разом із головами МЗС країн ЄС та єврокомісарами вшанував у Львові пам’ять полеглих за Україну у війні з РФ

"Метінвест" долучився до створення в Запоріжжі ветеранського хабу разом із Мінветеранів та владою міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА