Інтерфакс-Україна
13:32 18.02.2023

Білоруси намагаються утриматися від участі у війні проти України-ГУР

1 хв читати
Білоруси намагаються утриматися від участі у війні проти України-ГУР

Військова розвідка України цілодобово спостерігає за російськими військами на території Білорусі і за спробами РФ залучити білорусів до війни проти України, і наразі не спостерігає наявності у держави-агресора сил здійснити повторне вторгнення в Україну з півночі, повідомляється в телеграм-каналі Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України в суботу.

"Ми бачимо, що білорусь ніби й підтримує росію і в той же ж час усіма способами намагається втриматися від приєднання до війни. Ми також бачимо, наскільки росія на них тисне. За оцінками воєнної розвідки України білоруські військові будуть змушені підкоритися наказам лукашенка і можуть бути залучені до вторгнення в Україну. Проте у найближчі два-три тижні ані сил і засобів для вторгнення з території білорусі у росіян не існує", - сказав представник ГУР Андрій Черняк у коментарі британському телеканалу "ITV news".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США зменшать військову присутність у Сирії в межах перегрупування сил

Трамп і Стармер обговорили торгівлю, війну в Україні та безпеку на Близькому Сході

Консервативна партія Канади передасть Україні заморожені російські активи на суму $22 млрд

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА