Інтерфакс-Україна
08:44 19.02.2023

Окупанти завдали ракетного удару по Дружківці

1 хв читати
Окупанти завдали ракетного удару по Дружківці

У неділю вранці російські окупаційні війська завдали ракетного удару по Дружківці на Донеччині, в результаті пошкоджено 2 будинки та автомобілі, повідомляє голова ОВА Павло Кириленко.

"Ракетного удару по Дружківці завдали окупанти сьогодні вранці. Пошкодили щонайменше дві багатоповерхівки та приватні автомобілі. Інформація про постраждалих нині не надходила", - написав Кириленко в телеграм-каналі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Вишгороді на Київщині введено в експлуатацію нове укриття для школярів, що збудоване за всіма стандартами безпеки та комфорту

Гетманцев про зростання цін на зарядні станції: спекулювати на товарах першої необхідності аморально

СБУ і Нацполіція затримали 8 поплічників РФ, які вчиняли диверсії в Одесі

Правоохоронець на Київщині за $10 тис. сприяв незаконному вирощуванню наркотичних засобів - ДБР

Кабмін додав модуль управління ризиками до автоматизованої системи держнагляду та контролю для перевірок бізнесу

Понад 200 тис. 18-річних українців скористалися програмою "єКнига" - Мінкультури

В Словаччині 91 людина постраждала внаслідок аварії двох швидкісних поїздів – ЗМІ

Словенія приєднується до ініціативи PURL - прем’єр-міністр Голоб

Зеленський та президент Чехії обговорили продовження допомоги, зокрема з постачання артснарядів, обмінялися новими ідеями

Шмигаль обговорив з Каллас посилення безпеки України та Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА