Інтерфакс-Україна
16:07 20.02.2023

Товариство Червоного Хреста України відкрило перший мобільний хаб

1 хв читати
Товариство Червоного Хреста України відкрило перший мобільний хаб

Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) відкрило перший мобільний хаб.

"Мобільний хаб – це доступ до різних видів допомоги від Червоного Хреста України у віддалених населених пунктах Хмельницької області. Поки що такий хаб вперше запущено у Кам’янець-Подільському", - повідомило ТЧХУ на своїй сторінці у фейсбуці у понеділок.

Мобільний хаб виїжджатиме до населених пунктів для надання різної допомоги пенсіонерам, людям з інвалідністю, які через стан здоров'я не можуть виїхати по неї до міст.

Як розповіли в ТЧХУ, мобільний хаб доставлятиме гуманітарну допомогу (продукти харчування, засоби гігієни) людям, які цього потребують, проводитиме заходи щодо психосоціальної підтримки, а мобільні медичні бригади надаватимуть медичні послуги.

"Серед людей, які отримують допомогу, багато внутрішньо переміщених осіб. Адже, тікаючи від війни, люди шукали прихисток не тільки у великих містах, а й в невеликих населених пунктах, щоб бути в безпечнішому місці й подалі від обстрілів", - зазначили у ТЧХУ.

ОСТАННЄ

Найближчі дні в Україні будуть теплішими, але скрізь очікуються дощі

Удар РФ по автобусу під Білопіллям демонструє наміри РФ вчинити в Україні геноцид - Свириденко

Сили оборони збили вночі 36 ворожих дронів з 62, ще 6 локаційно втрачені

Держетнополітики 20 травня почне шукати ознаки афілійованості Київської митрополії УПЦ (МП) з іноземною церквою

Літак Зеленського вилетів з Тирани до Жешува

Ziferblat до українців за кордоном: Ми робимо важливу місію нагадування про війну, ваш голос дуже допоможе

Учасники гурту Ziferblat вболівають на "Євробаченні-2025" за виконавців з Португалії, Литви і Латвії

Без сильніших санкцій в РФ не шукатимуть реальної дипломатії – Зеленський

Зеленський про російський удар по автобусу під Білопіллям: Це було свідоме вбивство цивільних

У Запорізькій області через обстріли знеструмлено ще майже 3 тис. абонентів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА