Інтерфакс-Україна
20:20 22.02.2023

Колишнього першого заступника мера Одеси візьмуть під варту

1 хв читати
Колишнього першого заступника мера Одеси візьмуть під варту

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду 21 лютого задовольнив клопотання детектива Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) і застосував до колишнього першого заступника міського голови Одеси Михайлу Кучуку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, повідомив Вищий антикорупційний суд.

"Після затримання підозрюваного, та не пізніше ніж через 48 годин з часу його доставки до місця кримінального провадження, суд розгляне питання щодо застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або зміну його на більш м'який", - йдеться в повідомленні на сайті ВАКС у середу.

Ексчиновника підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 255, ч. 4 ст. 368 КК України.

Як повідомляють ЗМІ, Кучук наразі переховується.

За даними Центру протидії корупції, у січні, вже перебуваючи за кордоном, Кучук звільнився за власним бажанням. Він є одним із підозрюваних у справі злочинного угруповання, організованого одеськими бізнесменами Кауфманом і Боруховичем.

У розпал війни з березня до липня 2022 року Кучук, за даними НАБУ, отримав 900 тис. грн від злочинної групи, яка тримала на контролі чиновників Одеської міськради.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про збільшення застосування РФ дронів: Єдина реальна зміна в поведінці Росії після зміни президента США

Зеленський на саміті G7 закликав лідерів допомагати Україні з ППО

Зеленський на G7: Важливо мати $40 млрд щорічної бюджетної підтримки для України

Україна презентувала ЄС блок законодавства щодо довкілля в межах скринінгу за Розділом 27

Росіяни ударили по Юнаківській громаді на Сумщині, одна людина загинула – прокуратура

Ізраїльські військові повідомляють про ліквідацію 70 батарей ППО Ірану

Зеленський та Карні обговорили кроки для подальшої дипломатичної роботи з партнерами

Члени Палати представників підготували резолюцію, що забороняє участь США у військових діях в Ірані

Світ має реагувати жорстко на відвертий тероризм РФ - Стефанчук

ДСНС: На 19:50 загалом у Києві загинуло 14 людей та 117 постраждало

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА