Інтерфакс-Україна
20:43 22.02.2023

Порошенко з волонтерами передадуть ЗС України понад 20 вантажівок Foden 8×6 Сarrier

1 хв читати
Порошенко з волонтерами передадуть ЗС України понад 20 вантажівок Foden 8×6 Сarrier

Петро Порошенко з волонтерами ГО "Справа громад" оголосили про новий контракт на військові тягачі: планують передати до ЗСУ понад двох десятків вантажівок Foden 8×6 Сarrier, повідомила "Європейська солідарність".

"Порошенко на своїй сторінці у Facebook зазначає, що переговори до останнього тримали у таємниці, щоб не створити ажіотаж і отримати найнижчу ціну", - йдеться у повідомленні Євросолідарності, розміщеному на сайті політичної сили в середу.

"Понад 20 машин Foden 8×6 Сarrier, які можуть тягати що завгодно - і контейнери з лазнями, і броньовики, і контейнери з іншими корисними вантажами, і навіть вантажівку, що зламалася, - теж можуть", - констатує Порошенко. Автомобілі обладнані краном-маніпулятором та здатні підняти та перевезти будь-який вантаж вагою до 18 тонн на своїй платформі.

"Зізнаюся чесно, до підписання контракту – тримали всі перемовини в таємниці, аби не сталося неприємності, бо попит серед інших країн світу шалений. Бо знайти найменшу ціну на найкращу техніку – це наша задача, бо ми ефективно використовуємо гроші, щоби собівартість кожного "хорошого русского" ставала вигідною і приємною", – наголошує Порошенко.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція повідомила про підозру ексмеру Одеси Труханову - ЗМІ

Посол США в НАТО: Трамп запровадить нові санкції проти РФ, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів

Під завалами у багатоповерховому будинку у Хмельницькому може знаходитись жінка, ведуться пошукові роботи

Глава МЗС Нідерландів у Києві оголосив про виділення EUR 9 млн євро на проєкт щодо правосуддя і EUR 1 млн євро - на підтримку реформи БЕБ

Зеленський та спікер Сеймасу Литви обговорили безпекові питання, зокрема можливості спільного виробництва зброї

Зеленський зідзвонився зі Стуббом, обговорили поточну ситуацію

США закликали Ізраїль не вживати радикальних заходів після звинувачень на адресу ХАМАС у порушенні перемир'я

Російські БпЛА атакували Чугуїв, пошкоджено цивільне підприємство

Шатдаун у США: Демократи в 13-те заблокували бюджетну резолюцію

"Укренерго" залишили на середу обмеження е/е населенню з 8:0" до 22:00, промисловості - на ранкову годину більше

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА