Інтерфакс-Україна
08:19 24.02.2023

Ситуація на сході важка, але робимо все, щоб вистояти - Зеленський

2 хв читати
Ситуація на сході важка, але робимо все, щоб вистояти - Зеленський

Ситуація на фронті на сході дуже важка, але робиться все, щоб вистояти, сказав у відеозверненні в четвер президент України Володимир Зеленський.

"Провів сьогодні засідання Ставки. Розширений формат, докладні доповіді. Залужний, Сирський, Тарнавський, Москальов і Наєв. Ситуація за основними напрямками. Схід - дуже важко. Болісно. Але робимо все, щоб вистояти", - сказав він.

"Південь - на частині напрямків ситуація досить небезпечна, але нашим воїнам є чим і як відповідати окупанту. Одеса та Чорноморський простір - ситуацію контролюємо. Північ - усі наші воїни на цьому напрямку бачать кожен намір ворога. Де потрібно, посилюємося", - зазначив Зеленський.

За його словами, "була доповідь керівника ГУР Буданова з приводу актуальних намірів окупанта. Є рішення й щодо нашої протидії".

"Окремо й дуже детально на Ставці розглянули питання виробництва та постачання боєприпасів і зброї. Звичайно, я не можу публічно повідомити деталі щодо цього. Але це змістовна робота. Я радий чути на Ставці, що навіть у таких умовах ми маємо відповідний потенціал", - сказав президент.

Він також зазначив, що в Херсоні внаслідок чергового російського удару пошкоджено магістральний трубопровід, що забезпечував опалення для близько 600 будинків - понад 40 тисяч людей! "Ремонтні роботи триватимуть без перерви, поки не буде відновлено постачання тепла. І ми відновимо! Хоч би що ці російські терористи й виродки робили, ми все відновимо", - заявив Зеленський.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що мирну угоду гальмує Зеленський, а не Путін - ЗМІ

Брекельманс: Україні потрібна підтримка Європи для захисту від РФ

Армія РФ просунулась поблизу трьох сіл у двох областях - DeepState

Макрон: Франція візьме участь у спільних навчаннях, організованих Данією в Гренландії

Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп

Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом

Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару

У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА