Інтерфакс-Україна
18:42 24.02.2023

День деокупації Бучі став найстрашнішим днем для Зеленського

1 хв читати
День деокупації Бучі став найстрашнішим днем для Зеленського

День деокупації Бучі (Київська область) із фактами про звірства російської армії, що розкрилися, президент України Володимир Зеленський вважає найстрашнішим днем за рік повномасштабної війни.

"Найстрашніший день, напевно, Буча, напевно, те, що я побачив, коли ми деокупували. Було дуже страшно... Ми побачили, що диявол не десь там, він - на землі", - сказав Зеленський на пресконференції у п'ятницю в Києві.

ОСТАННЄ

В Голубівці на Донеччині минулої доби загинула людина, ще одну поранено - ОВА

Українську тактичну балістичну ракету FP7 поставлять на озброєння ЗСУ до кінця 2025р - головний конструктор компанії Fire Point

Сибіга: Польща повинна бути залучена до зусиль з встановлення миру в Україні

Президент Польщі: Ціною миру не може бути досягнення стратегічних цілей агресором, а агресором була і є РФ

Вночі безпілотники масовано атакували тимчасово окупований Крим, зокрема електропідстанцію в Красноперекопську

Сили оборони України у ніч проти суботи знешкодили 89 ворожих БпЛА, є влучання БпЛА на 15 локаціях, а також балістичної ракети на одній локації – ПС ЗСУ

Ворог атакував Херсонщину, шестеро людей постраждали - ОВА

РФ шахедами атакувала пункт пропуску "Орлівка" на кордоні з Румунією, він призупинив роботу

Під ворожим обстрілом опинилися 18 населених пунктів Запорізької області, є постраждала

Ворог ударив по півдню Одещини, двоє постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА