Інтерфакс-Україна
22:38 24.02.2023

Канада оголосила про нові санкції проти РФ

1 хв читати
Канада оголосила про нові санкції проти РФ

Канада повідомила про введення санкцій проти 129 фізичних осіб та 63 організацій, йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті прем'єр-міністра країни Джастіна Трюдо.

"Ми вводимо санкції щодо 122 фізичних та 13 юридичних осіб, включаючи членів нижньої палати російського парламенту. (...) Санкції також вводяться щодо інших фізичних осіб, включаючи російських віце-прем'єр-міністрів, міністрів, співробітників адміністрації президента Росії." ." - йдеться у повідомленні.

Крім того, новий пакет заходів включає "введення санкцій щодо семи російських фізичних осіб та 50 оборонних підприємств, пов'язаних із російською оборонною промисловістю, включаючи виробництво танків, ракет та інших систем озброєння, які Росія використовує в Україні".

Канада також забороняє "експорт до Росії низки хімічних елементів, що використовуються в електроніці, а також імпорт російської зброї, боєприпасів...".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР викрило правоохоронця на перевезенні дезертирів та ухилянтів до кордону з Молдовою

Залишки ракети з бойовою частиною знайшли на соняшниковому полі на Київщині - ДСНС

Нова Зеландія також ввела санкції проти причетного до кібератак на Україну підрозділу РФ - Зеленський

РФ продовжує дезінформаційну кампанію зі звинувачення Україну в атаці на Польщу – ЦПД

Підозрюваного у вбивстві Чарлі Кірка затримали, повідомив Трамп

В Києві було зареєстровано 8 неіснуючих ліцеїв для фіктивного працевлаштування військовозобов’язаних - СБУ

МЗС Німеччини викликає російського посла для пояснень – ЗМІ

Україна очікує, що партнери продовжать тиск на інфраструктуру тіньового флоту РФ - Зеленський

Суд продовжив детективу НАБУ запобіжний захід – тримання під вартою до 21 жовтня

Окупанти просунулися в Дніпропетровській області, не захопивши жодне село повідомляє DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА