Інтерфакс-Україна
08:06 27.02.2023

Резніков подякував польському Держагентству стратегічних резервів за допомогу Україні

1 хв читати
Резніков подякував польському Держагентству стратегічних резервів за допомогу Україні

Міністр оборони України Олексій Резніков привітав Державне агентство стратегічних резервів Польщі з другою річницею і подякував за надану Україні допомогу.

"Хочу подякувати Державній агенції стратегічних резервів Польщі та її керівнику Міхалу Кучмеровському за підтримку, надану українському народові та українській армії. Ви зробили вагомий внесок у наші перемоги на полі бою. Вітаємо з 2-річчям!", - написав він у твіттері в неділю ввечері.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА