Інтерфакс-Україна
13:29 27.02.2023

У Чернігівській області проведуть технічну перевірку систем оповіщення – голова ОВА

1 хв читати
У Чернігівській області проведуть технічну перевірку систем оповіщення – голова ОВА

Технічна перевірка систем оповіщення відбудеться на Чернігівщині цього тижня, повідомив голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

"Додаткового звукового сигналу не буде, лише повідомлення черговому. Це потрібно, зокрема, для тестування нещодавно встановлених систем у Городнянській та Снівській громадах", - написав Чаус у телеграмі у понеділок.

За його словами, наразі триває робота для того, щоб такі системи "якнайшвидше з'явилися в Новгород-Сіверській, Семенівській та Снівській громадах".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з Малюком кандидатури нового глави СБУ, запропонував йому іншу посаду в структурі спецслужби

ДШВ ЗСУ: Ворог намагається взяти під контроль прибережну частину Сіверського Донця, бійці 81 оаембр їм цього не дозволяють

Зеленський зустрівся з Дмитром Кулебою: домовилися визначити напрями подальшої взаємодії

Харків під ворожою атакою

Повідомлено про підозру посадовцю "Київтеплоенерго", який керував роботами на ділянці, де дівчина впала в окріп

Міноборони України про фронт у 2025 році: 61,6 тис. боєзіткнень і майже 2 млн обстрілів

Австралія обіцяла допомогти Україні з ППО - Зеленський

Одна людина загинула через атаку окупантів з дрона у Запоріжжі

Зеленський призначив Кислицю першим заступником керівника Офісу президента

Зеленський призначив Христю Фріланд радницею з питань економічного розвитку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА