Інтерфакс-Україна
14:25 27.02.2023

Грузинська влада дозволила громадянам України в'їжджати і перебувати на території Грузії до 2 років без необхідності оформляти візу

1 хв читати
Грузинська влада дозволила громадянам України в'їжджати і перебувати на території Грузії до 2 років без необхідності оформляти візу

Уряд Грузії дозволив громадянам України в'їжджати і перебувати на території країни до 2 років без необхідності оформляти візу.

Відповідну постанову оприлюднено на офіційному сайті "Законодавчого вісника Грузії".

Документ №81 ухвалили 24 лютого 2023 року, він вносить зміни до постанови уряду Грузії від 5 червня 2015 року "Про затвердження переліку країн, громадяни яких можуть в'їжджати до Грузії без візи".

Згідно з внесеними змінами, відтепер громадяни України мають право в'їжджати до Грузії без візи і перебувати в ній протягом повних 2 років.

Постанову підписав прем'єр-міністр країни Іраклі Гарібашвілі. Вона набуває чинності з дня оприлюднення.

 

ОСТАННЄ

Більшість членів G7 готові знизити верхню межу ціни на російську нафту без участі США - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

Ільва Йоханссон стане спеціальним посланником ЄС у справах українців - ЗМІ

Кількість загиблих внаслідок російської атаки по Харкову 7 червня зросла до 9, пошукову операцію закінчено - мер

Сибіга й Таяні обговорили підготовку до Конференції з відновлення України в Римі

Один загиблий і троє поранених через ворожі авіаційні удари в Запорізькій області

Кремль добре обізнаний із можливостями ГУР, спецслужби РФ ставляться до української розвідки з професійною повагою - військовий аналітик

Під час зустрічі з Пісторіусом також обговорювалася координація партнерів у форматі "Рамштайн" - Єрмак

Українські військові кіберфахівці зламали у четвер 110 російських сайтів – Сили оборони

Трамп бачить, що Росія не зовсім чесна щодо війни – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА