Інтерфакс-Україна
19:46 27.02.2023

ЄС продовжив санкції проти Білорусі за репресії та підтримку агресії РФ проти України

1 хв читати
ЄС продовжив санкції проти Білорусі за репресії та підтримку агресії РФ проти України

Рада Європейського союзу в понеділок ухвалила рішення продовжити до 28 лютого 2024 року обмежувальні заходи щодо Білорусі у зв'язку з підтримкою агресії Росії проти України та у зв'язку з репресіями в країні, повідомляють в опублікованому в Брюсселі комюніке ради.

Як наголошують у комюніке, рішення ухвалили у зв'язку з "тривалою причетністю Білорусі" до російської військової агресії проти України на основі щорічного огляду та "з урахуванням серйозності внутрішньої ситуації в країні, яка зберігається".

Обмежувальні заходи передбачають заборону на поїздки в ЄС і заморожування активів фізичних і юридичних осіб, включених до переліку. До цього списку наразі входять 195 осіб, включно з Олександром Лукашенком і 34 організації.

Крім того, фізичним і юридичним особам ЄС заборонено надавати кошти підсанкційним особам прямо або побічно.

Щодо Білорусі також продовжують діяти адресні економічні санкції, включно з обмеженнями у фінансовій сфері, торгівлі, товарами подвійного призначення, технологіями і телекомунікаціями, енергетикою, транспортом та іншими секторами.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна на G7 має намір обговорювати питання використання заморожених активів РФ, санкції та обмеження цін на нафту - Зеленський

РФ пропонувала Україні міняти вивезених українських дітей на російських військовополонених – Зеленський

Зеленський має намір обговорити з Трампом купівлю оборонного пакету

З окупованої території в Україну повернулись 15-річний хлопець з мамою – Зарівна

Україна в 2026р. перейде на нові європейські правила у ветеринарній медицині - Держпродспоживслужба

Глава МВС України: РФ навмисно ускладнює процес ідентифікації тіл загиблих

В КОВА нагадали про необхідність проходження повторного медогляду для певних категорій людей з інвалідністю

СЗРУ попереджає: Росія планує на наступному тижні кульмінацію кампанії з дискредитації України у контексті обмінів, що тривають

Зеленський і президент Австрії обговорять підтримку України - ОП

В Одесі поліція розслідує обставини падіння дитини з багатоповерхівки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА