Інтерфакс-Україна
20:26 27.02.2023

Росіяни нарощують наступальні дії, але зазнають значних втрат - Маляр

1 хв читати
Росіяни нарощують наступальні дії, але зазнають значних втрат - Маляр

Російська армія нарощує інтенсивність наступальних дій, застосовуючи тактику виснаження і тотального руйнування, заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"Якщо коротко і простими словами, то: ситуація на фронті складна. Ворожа армія нарощує інтенсивність штурмових дій. Найскладніша обстановка залишається на бахмутському напрямку", - написала вона в телеграм-каналі в понеділок увечері.

"Ворог під час наступальних дій використовує тактику виснаження і тотального руйнування. Разом з тим ворог несе значні втрати, щоденно втрачаючи від 600 до 1000 осіб", - зазначила вона.

"Сили оборони України ведуть активні оборонні дії в умовах кількісної переваги противника. Наші бійці мужньо воюють з ворогом", - підсумувала заступниця міністра оборони України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сейм Польщі ухвалив новий закон про допомогу українцям після вето Навроцького

Стефанчук провів зустріч з делегацією британського парламенту

Жінка постраждала внаслідок атаки російського fpv-дрону автівки в Запорізькій області

Єрмак: у Конгресі США зареєстровано законопроєкт про посилення тиску на РФ для повернення українських дітей

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

У рамках програми "18-24" вперше військові контракти підписали жінки

Зеленський: Російська наступальна операція на Суми повністю зірвана

Шмигаль і Келлог обговорили можливість передачі Україні нових систем Patriot

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА