Інтерфакс-Україна
07:16 01.03.2023

США уважно спостерігатимуть за можливими поставками Китаєм зброї для РФ

1 хв читати
США уважно спостерігатимуть за можливими поставками Китаєм зброї для РФ

США уважно спостерігатимуть за можливим постачанням Китаєм зброї для РФ, повідомив прессекретар Пентагону генерал Пет Райдер.

"Високопоставлені урядові лідери всі говорили про можливі наслідки надання Китаєм смертоносної допомоги. Ми не бачили, щоб вони зробили це на цю мить. Але знову ж таки ми продовжуватимемо уважно стежити за цим", - сказав Райдер на пресконференції в Пентагоні.

Чиновники Білого дому заявили, що є "ознаки" того, що Китай розглядає можливість постачання Росії зброї. Ніщо не говорить про те, що китайські лідери вирішили озброїти Росію, але вони не зняли це з обговорення, зазначив Райдер. І тому ми хочемо чітко заявити, що це буде поганим рішенням, якщо вони вирішать це зробити.

Міністерство оборони США зосереджено на постачанні Україні обладнання, необхідного для її захисту від російського вторгнення.

Якщо Китай справді вирішить постачати зброю, "це без необхідності розширить цей конфлікт", сказав Райдер. "Це спричинить загибель більшої кількості невинних людей, оскільки Росія продовжує вести свою кампанію проти громадян України".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна використовує "Євробачення" як культурну дипломатію - Ковальська

Українське НВО "Практика" та іспанська Tecnova S.L. співпрацюватимуть у виробництві бронемашин - меморандум

Майже 14,2 тис. 18-річних не використали держдопомогу по "єКнига" в установлений термін - УІК

Укроборонпром пропонує українцям, які перебувають закордоном, роботу на Батьківщині

Келлог та Віткофф поїдуть до Туреччини на переговори між Росією і Україною – ЗМІ

Оголошено підозру організатору схеми переправлення ухилянтів за кордон - спецпрокуратура

Вісім фільмів номіновані на кінопремію "Золота Дзиґа " 2025р

Суд у Франції засудив Депардьє до 1,5 років позбавлення волі умовно у справі про домагання

Експорт зерна з портів Одеси перевищує довоєнний рівень – Одеська ОВА

На новопавлівському напрямку доволі складна ситуація, ворог намагається прорватися до адмінкордону з Дніпропетровщиною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА