Інтерфакс-Україна
15:07 01.03.2023

Провокації на кордоні з Молдовою не виключені, наразі критичної загрози немає - ОК "Південь"

1 хв читати
Провокації на кордоні з Молдовою не виключені, наразі критичної загрози немає - ОК "Південь"

Провокації на кордоні з Молдовою не виключені, проте наразі критичної загрози немає, сил РФ у тимчасово окупованому росіянами Придністров'ї недостатньо для відкриття другого фронту, заявила керівниця об'єднаного пресцентру Сил оборони Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк.

"На кордоні з Молдовою все спокійно й підконтрольно Силам оборони. Забезпечено охорону державного кордону Держприкордонслужбою, сили оборони забезпечують взаємодію загальну з адекватним реагуванням на ймовірність тих загроз, які можливі з того напрямку. Зараз вони не критичні. Ми говоримо про ймовірну активність диверсійно-розвідувальних груп або якихось провокацій на кшталт обстрілу держкордону", - сказала Гуменюк в ефірі національного телемарафону в середу.

Вона зазначила, що провокації не виключені, але Україна ретельно стежить за ситуацією.

"Наразі активності з того боку кордону не спостерігаємо. Сили, зосереджені від країни-агресора на ділянці Придністров'я, не є критичною силою, яка спроможна відкрити другий фронт", - заявили в ОК "Південь".

Географічно сили РФ отримати підтримку на зазначеній ділянці не можуть, наголосила Гуменюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні немає загальної державної програми релокації пенітенціарних установ на період воєнного стану – юрист

Найближчі два дні будуть прохолодними та дощовими, у День Незалежності в Києві очікується короткочасний дощ

ВМС ЗСУ уразили 5 розвідувальних БпЛА на аеродромі "Херсонес" ТОТ Криму

Ув’язнені на прифронтових територіях залишаються найбільш незахищеними особами в умовах війни – юристи

УЧХ надасть грошову допомогу зареєстрованим евакуйованим у Лозівському ТЦ

"Метінвест" передав Нацгвардії 33 авто на 25 млн грн

Окупанти обстріляли Костянтинівку дронами та авіабомбами, є численні руйнування - влада

Нацполіція: Внаслідок обстрілів на Херсонщині 1 людина загинула, 21 поранена, серед них – 3 поліцейських та парамедик

Кабмін пропонує Раді ввести кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону - законопроєкт

"Нафтогаз" та Equinor підписали меморандум про співпрацю – Корецький

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА