Інтерфакс-Україна
16:02 02.03.2023

Мінсоцполітики не розголошує даних про кількість тих, хто потребує протезування в Україні

1 хв читати
Мінсоцполітики не розголошує даних про кількість тих, хто потребує протезування в Україні

Міністр соціальної політики Оксана Жолнович заявляє, що відомство не розголошує даних про кількість осіб, які потребують протезування в Україні.

"Ми не розголошуємо цих даних. До нас звертаються, і ми планово погашаємо всі заявки", - сказала Жолнович в ефірі національного телемарафону в четвер удень.

Міністр розповіла, що наразі триває реформування системи доступу до протезування, зокрема, для військових.

За її словами, на сьогодні військові мають можливість отримати найкращі комплектуючі для протеза коштом держави, оскільки для цієї категорії осіб за необхідності фінансування може збільшуватися втричі.

Крім того, за словами Жолнович, для отримання такої можливості незабаром не буде потреби надавати довідку "про отримання травми в бою", що має спростити процедуру.

Серед іншого вона розповіла, що до мультидисциплінарних команд у реабілітаційних центрах приставлятимуть соціальних представників, які допоможуть військовому з бюрократичними питаннями щодо отримання протеза.

Міністр зазначила, що наразі визначено 17 таких закладів реабілітації.

Вона закликала українців користуватися послугами саме українських протезистів, щоб у подальшому було зручніше з обслуговуванням, а також наголосила, що українські протези відповідають усім світовим стандартам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

9 травня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Уряд Великої Британії збирається оголосити посилений пакет санкцій проти тіньового флоту

У Чорному морі - чотири ворожі кораблі- ВМС ЗСУ

Дитячі літні табори в Криму можуть бути використані РФ для запобігання українським атакам по військових об'єктах окупантів – ISW

Білл Гейтс збирається витратити 99% своїх статків на благодійність

США і Росія вивчають шляхи відновлення поставок російського газу до Європи – ЗМІ

США закликають до, в ідеалі, 30-денного безумовного припинення вогню – Трамп після розмови з Зеленським

Росія не може розраховувати, що їй віддадуть територію, яку вона ще навіть не завоювала – Венс

Україна розраховує на інтеграцію своєї оборонної промисловості в європейський ОПК – Умєров

Привітали ратифікацію Верховною Радою угоди про економічне партнерство – Зеленський про телефонну розмову з Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА