Інтерфакс-Україна
21:27 02.03.2023

Байден і фон дер Ляєн обговорять співпрацю з підтримки України та запровадження санкцій проти РФ

1 хв читати
Байден і фон дер Ляєн обговорять співпрацю з підтримки України та запровадження санкцій проти РФ

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн 10 березня відвідає Вашингтон і зустрінеться з президентом США Джо Байденом, повідомили в Білому домі в четвер.

"Президент Джо Байден із нетерпінням чекає можливості привітати голову ЄК Урсулу фон дер Ляєн у Білому домі в п'ятницю, 10 березня", - ідеться в заяві на сайті Білого дому.

В адміністрації президента США пояснили, що лідери обговорять співпрацю між США та ЄС щодо підтримки України та запровадження обмежувальних заходів проти Росії. Вони також обговорять координацію в боротьбі з кліматичною кризою і міжнародні проблеми безпеки, зокрема пов'язані з Китаєм.

Також, Байден і фон дер Ляєн підведуть підсумки створеної ними рік тому спільної Цільової групи США-ЄС з європейської енергетичної безпеки.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Патрульна поліція повідомляє про перекриття руху по трасі М-10 через ДТП з потерпілими

У Ковелі військові ТЦК застосували сльозогінний газ через опір працівників підприємства

Сума наданої Литвою допомоги Україні вже перевищує EUR1,7 млрд - Сибіга

Трамп і Сі Цзіньпін провели телефонну розмову – ЗМІ

Каллас про 19-й пакет санкцій для РФ: Ми посилюємо тиск на РФ, доки вона не погодиться на справжній мир

Центральне агентство управління проєктами Литви відкриває офіс в Києві

ЦПД: Карта начебто "поділу України" - це інформаційна провокація РФ, її мета – підрив довіри до союзників

У Києві відновлено роботу турнікетів у швидкісному трамваї та фунікулері

Україна приєдналася до Валлеттського протоколу щодо модернізації міжнародної співпраці у розслідуванні злочинів

Колишньому топпосадовцю ДФС повідомлено про підозру у збитках держбюджету в 108 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА