Інтерфакс-Україна
14:14 03.03.2023

РФ вивела половину носіїв "Калібрів" із чергування в Чорному морі - ОК "Південь"

1 хв читати
РФ вивела половину носіїв "Калібрів" із чергування в Чорному морі - ОК "Південь"

Російські окупанти утримують на бойовому чергуванні в Чорному морі у п'ятницю 13 кораблів, серед яких два підводні ракетоносії загальним залпом вісім крилатих ракет "Калібр", тоді як днем раніше їх було чотири, повідомляють на сторінці Оперативного командування "Південь" у фейсбуці.

Водночас у повідомленні наголошується, що "заведені в пункти базування надводні ракетоносії готові до застосування і можуть бути виведені на бойовий курс досить оперативно".

Як повідомлялося, 25 і 27 лютого в Чорному морі перебував один ворожий носій "Калібрів", а 26 лютого - жодного.

28 лютого російське корабельне угруповання було суттєво збільшено: на бойове чергування в море вийшло 17 кораблів російських окупантів, серед яких п'ять носіїв крилатих ракет "Калібр" загальним залпом 32 ракети. Така сама кількість носіїв "Калібрів" у Чорному морі зберігалася і 1 березня.

2 березня у Чорному морі на бойовому чергуванні в Чорному морі перебували чотири носії крилатих ракет "Калібр" загальним залпом 24 ракети.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: уряд виділив додаткові 300 млн грн для підтримки університетів у прифронтових і прикордонних регіонах

Зеленський доручив РНБО активніше залучати зовнішнє фінансування на дрони

Зеленський про обстріли РФ: Будемо відповідати на кожен удар

Зеленський за доповідями розвідок: У РФ відчутні втрати, зараз саме той момент для тиску на неї

Сили оборони знищили ворожого командира на Великобурлуцькому напрямку Харківщини

Російська атака по Дніпру зруйнувала виробництво та склади компанії Teahouse

У Білозерці на Херсонщині постраждала жінка з дитиною через ворожий обстріл

Ворог атакував два райони Дніпропетровщини, є жертва та постраждалі

На лінії фронту з початку доби сталося 69 боєзіткнень, половина з них на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

РФ дронами атакувала Херсонщину, постраждали двоє чоловіків - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА